Kinesisk konstnär tre målningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, troligen 1800-tal): (3) Motiv med lekande barn och bufflar, en signerad Chen Guangliang, blandteknik på papper, rammått ca 35x40 cm

Gulnade, veck och skador

262756

2014-09-05