Vykort över Nordafrika, Medelhavsländer mm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORT NORDAFRIKA MEDELHAVET MM. Ca 150 vykort, troligen 1920-1930-tal, flertalet troligen oskrivna och ostämplade, bl.a. Tanger, Kairo, Alexandria, samtliga löst insatta i pärm

Nött pärm, något nötta vykort

262762

2014-09-05