Vykort över Nordafrika, Medelhavsländer mm
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VYKORT NORDAFRIKA MEDELHAVET MM. Ca 150 vykort, troligen 1920-1930-tal, flertalet troligen oskrivna och ostämplade, bl.a. Tanger, Kairo, Alexandria, samtliga löst insatta i pärm
Nött pärm, något nötta vykort
262762
2014-09-05