Kjartan Slettemark c-print Supervalåret

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Lövefann (maskros) på militart område, signerad Kjartan -79, ea, C-print, 47x47 cm

Skador

262768

2014-09-14