Kjartar Slettemark C-print Supervalåret

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Time Zero",
signerade Kjartan, c-print, bladstorlek 64x53 cm, med dedikation Konst o Publik Relation= PR=Peggy o Reinhart, 47x46 cm

Skador

262771

2014-09-14