Bordslampa Louis Kalff för Philips

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Louis Kalff för Philips, Holland, 1950-tal, tredelad fot, skärm i vitlackerad plåt, höjd ca 53 cm

Bucklor på skärm och stam

262787

2014-09-05