Stolar 8 st vitmålade
2014-09-07
262797
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, vitbemålade, leksandmodell, genombruten rygg med lodräta spjälor, sitthöjd ca 45 cm
Fläckar, slitage