Pierre Palué oljemålning

Pierre Palué oljemålning
Pierre Palué oljemålning
Pierre Palué oljemålning
Pierre Palué oljemålning
Pierre Palué oljemålning
Pierre Palué oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALUÉ, Pierre (1920-2005): Grönskande öppet landskap med röda blommor, signerad, olja på duk, 33x41 cm

262804

2014-09-09