Oljemålning flodlandskap

Oljemålning  flodlandskap
Oljemålning  flodlandskap
Oljemålning  flodlandskap
Oljemålning  flodlandskap
Oljemålning  flodlandskap
Oljemålning  flodlandskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, singerad J Lewis, 1800-tal, ristad signatur, utsikt över Themsen, olja på duk, 50x75 cm

Dukhål, retusch

262806

2014-09-09