Sonnenstern 2 färglitografier

Sonnenstern 2 färglitografier
Sonnenstern 2 färglitografier
Sonnenstern 2 färglitografier
Sonnenstern 2 färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade 119/275, färglitografier, bladstorlek 56x78 cm, oramade

262811

2014-09-22