Mikael Stanowsky oljemålning

Mikael Stanowsky oljemålning
Mikael Stanowsky oljemålning
Mikael Stanowsky oljemålning
Mikael Stanowsky oljemålning
Mikael Stanowsky oljemålning
Mikael Stanowsky oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANOWSKY, Mikael (1883-1935): Tallar, signerad M Stanowsky, olja på duk, 48x34 cm

262819

2014-09-09