Dan Wolgers litografi

Dan Wolgers litografi
Dan Wolgers litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

WOLGERS, Dan (född 1955), Utan Titel, signerad och daterad -01, litografi, 55/100, ca 30x27 cm

Zustandsbeschreibung

262826

2014-09-09