Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WOLGERS, Dan (född 1955), Utan Titel, signerad och daterad -01, litografi, 55/100, ca 30x27 cm
Zustandsbeschreibung
262826
2014-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner