Balansvåg med vikter

Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter
Balansvåg med vikter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALANSVÅG, 1900-talets början, "svenskt fabrikat", gjutjärn, längd 57 cm, 20 st vikter medföljer

Slitage

262845

2014-09-07