Oscar Reuterswärd oljemålning
Valmis
2014-09-25
262851
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Geometrisk komposition, signerad Oscar Reuterswärd, olja på duk, 80x65 cm