Oscar Reuterswärd oljemålning

Oscar Reuterswärd oljemålning
Oscar Reuterswärd oljemålning
Oscar Reuterswärd oljemålning
Oscar Reuterswärd oljemålning
Oscar Reuterswärd oljemålning
Oscar Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Geometrisk komposition, signerad Oscar Reuterswärd, olja på duk, 80x65 cm

262851

2014-09-25