Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HUVUD, Egypten, ptolemeisk tid, gips, ögon i glas, spår av bemålning, höjd 16, längd 19cm, etikettmärkning daterad 1903
Proveniens: Bruun Rasmussen 1901
262900
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här