Monterbord gustaviansk stil förgyllt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONTERBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllt, skuren trädekor och pastellage, invändigt klädd med turkos sammet, med belysning, höjd 78, 40x70 cm

Bruksslitage

262909

2014-09-07