Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONTERBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllt, skuren trädekor och pastellage, invändigt klädd med turkos sammet, med belysning, höjd 78, 40x70 cm
Bruksslitage
262909
2014-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här