Vaser och skålar bl a Reijmyre rött glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, SKÅL med FAT, SKÅL, rött glas, en vas märkt Reijmyre, vasernas höjd 20 resp 31, skål med fat diameter ca 27, njurformad skål diameter ca 21 cm

Njurformade skålen med mindre nagg. Bruksslitage

262923

2014-09-07