Skedar silver 1700-tal

Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKED, silver, Lorens Stabeus, Stockholm 1756, förgylld, fiolskaft, SKED, Gustaf Stafhell, Stockholm 1728, med monogram

262927

2014-09-07