Lage Lindell serigrafi
2014-09-09
262938
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell 75/135, bladmått 78x106 cm, oramad
Veck, kantskador