Bestick sterling silver och emalj Gorham
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÅSLEV, STRÖSKED, SERVERINGSSKED genombruten, PASTASPADE, sterling silver, Gorham, modell "Chantilly", stämplar med lejon och ankare samt Pat 1895 sterling, delvis förgyllda, emaljdekor, med monogram, vikt ca 225 g
Bruksslitage
262943
2014-09-07