Bestick sterling silver och emalj Gorham

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSLEV, STRÖSKED, SERVERINGSSKED genombruten, PASTASPADE, sterling silver, Gorham, modell "Chantilly", stämplar med lejon och ankare samt Pat 1895 sterling, delvis förgyllda, emaljdekor, med monogram, vikt ca 225 g

Bruksslitage

262943

2014-09-07