Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUSTH, Ian (född 1950): "Gustafs vals", signerad och numrerad Ian Rusth 81/140, färglitografi, ca 43x36 cm

262966

2014-09-28