Armlänsstol i senbarock

Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock
Armlänsstol i senbarock

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMLÄNSSTOL, 1700-tal, senbarock, ek, sitthöjd 44 cm

Renoverad och kompletterad, skador

262969

2014-09-07