Anders Foglin litografi

Anders Foglin litografi
Anders Foglin litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOGELIN, Anders (1933-1982): Dansande figurer, signerd Anders Foglin, numrerad 28/90, färglitografi, ca 25x36 cm

"Intygar Emy Låås"

262972

2014-09-28