Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KURIOSA, 8 st, delvis antiken, korall, brons och lergods, höjd ca 2,5-4 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Skador
262985
2014-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här