Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (7) Figurkompositioner, signerade och numrerade -77, 15/75, färgetsningar, bladmått 38x29 cm
262989
2014-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här