Färgetsningar

Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (7) Figurkompositioner, signerade och numrerade -77, 15/75, färgetsningar, bladmått 38x29 cm

262989

2014-09-09