Åke Winnberg pastell

Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WINNBERG, Åke (1900-tal), Hamnutsikt, signerad Å. Winnberg, pastell och blyerts, ca 20x26 cm

262991

2014-09-28