Ushapti

Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

USAHAPTI, calcenit, Ptolemais I, längd 16,5cm, Proveniens: Västsvensk samlare, Bruun Rasmussen 2001, inköpt Viktoria Lindström Antikhandel, Stockholm 1950-talet

262999

2014-10-02