Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marin målning, signerad W. Meadows, olja på duk, 91x60 cm

263000

2014-10-01