Lars Gustafsson akvarell

Lars Gustafsson akvarell
Lars Gustafsson akvarell
Lars Gustafsson akvarell
Lars Gustafsson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSSON, Lars (född1936), "Capitol 10000", signerad och daterad LG 1988, akvarell, 22x30 cm

263009

2014-09-09