Skål i stengods Berndt Friberg för Gustavsberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, stengods, Gustavsberg, Berndt Friberg, 1960-tal, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd 7,5, diameter 11,5 cm

Spegeln med smärre krackelyr

263035

2014-09-07