Bord med stenskiva empirestil

Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil
Bord med stenskiva empirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD med stenskiva, 1900-tal, runt, empirestil, förgyllt, höjd 72, diameter 46 cm

Skador och lagningar

263038

2014-09-08