Pieter de Nys Holland 1600-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Arviointi

30 000 SEK

Kuvaus

DE NYS, Pieter (Amsterdam Holland1624-1681): Byplundring, signerad och daterad P de Nys 1660, olja på pannå, 77x107 cm, signed and dated 1660, oil on panel
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Kuntoraportti

263047

Päivämäärä:

2014-09-10