Oidentifierad konstnär 1800-tal
2014-09-09
263048
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med promenerande par, otydligt monogramsignerad AM (ristad signatur), olja på duk fäst på pannå, ca 25x27 cm
Ytskada