Olle Bonniér

Olle Bonniér
Olle Bonniér

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och numrerad O. Bonnier 6/150, färgserigrafi, 22x28,5 cm

Slitage

263049

2014-09-09