Ida Giesecke oljemålning

Ida Giesecke oljemålning
Ida Giesecke oljemålning
Ida Giesecke oljemålning
Ida Giesecke oljemålning
Ida Giesecke oljemålning
Ida Giesecke oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIESECKE, Ida (Tyskland, 1866-1931): Landskap med figurer, signerad I Giesecke , olja på duk, 35x46 cm

Smärre färgskrap, rispa

263073

2014-09-09