Figurin P Ipsen terrakotta

Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta
Figurin P Ipsen terrakotta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1800-talets slut, terrakotta, stämplad P. Ipsen Kjöbebnhavn 358 Eneret, höjd ca 27 cm

Slitage

263075

2014-09-09