Kris Indonesien

Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien
Kris Indonesien

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRIS, Indonesien, 1800-tal, balja i silver, längd 36 cm

Skador

263082

2014-09-08