Ivar Morsing oljemålning
2014-09-09
263091
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): "Vid havet", signerad och daterad I Morsing -72, olja på papper, ca 36x42 cm