Soffbord modell Frisco Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, design Folke Ohlson, modell "Frisco", teak, höjd 53, 121x81cm, etikettmärkt med prisbelönt formgivning

Ytskador

263092

2014-09-08