Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad Carl Kylberg, färglitografi, 350/360, stämplad "litograferad av Arthur Lantz", ca 50x63 cm
263094
2014-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här