Walter Weis skulptur

Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur
Walter Weis skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEIS, Walter (1934-2012): Väggskulptur, bemålad, monogramsignerad och daterad WW -99, 39x103 cm

Repor, skador

263095

2014-09-09