Christo färgoffsetlitografi

Christo färgoffsetlitografi
Christo färgoffsetlitografi
Christo färgoffsetlitografi
Christo färgoffsetlitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTO (USA, född 1935): "The Pont Neuf - Wrapped", Paris 1975-85, signerad Christo, 1985, färgoffset, ca 60x95 cm

263102

2014-09-09