Christo färgoffsetlitografi
2014-09-09
263102
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHRISTO (USA, född 1935): "The Pont Neuf - Wrapped", Paris 1975-85, signerad Christo, 1985, färgoffset, ca 60x95 cm