Gustav Rudberg färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2) Motiv från Ven med båt i horisonten samt båt vid kaj, signerade Gustav Rudberg, HC samt 216/250, färglitografier, 42x53 resp. 31x32 cm

Ett glas saknas

263108

2014-09-10