Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÅÅT, Hjalmar (1885-1971): "Waldemarsudde från Beckholmen", signerad Strååt, 1938, olja på pannå, 35x50 cm

263146

2014-09-10