Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Umgänge, signerad och daterad Tord 46, olja på pannå, ca 34x42 cm
263158
2014-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här