Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Umgänge, signerad och daterad Tord 46, olja på pannå, ca 34x42 cm

263158

2014-09-09