Marmorskulptur
2014-09-08
263185
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, läsande flicka, marmor, höjd 27 cm
skador och lagningar