Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERLINDE, Folke (1887-1974): Stadsmotiv från bl a Espalion i Frankrike, 2 st, signerade och daterade -46 och -53 och den ena med dedikation, olja på pannå, ca 49x32 resp. 33x25
263199
2014-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här