Baljfåtöljer sengustavianska stockholmsarbeten

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, bemålade och skulpterade, dekor i pastellage

Smärre skador och lagningar, dekorelement saknas.

263203

2014-09-09