Affisch Kalle Anka

Affisch Kalle Anka
Affisch Kalle Anka

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCH, "Kalle Anka på Tapeten", signerad i trycket Åberg (Gösta Åberg 1905-1981), Borås Kiché & Litografiska A.B., ca 99x68 cm

Veck

263206

2014-09-15