Klubbat för:
14 000 SEK
15 000 SEK
FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): Stilleben med röda tulpaner i vas mot röd fond, signerad M.F., olja på duk, 57x45 cm, dedikation a tergo
PROVENIENS: Arkitekt Gösta Ivar Callmander (1880-1951)
263218
2014-09-10